Karrier

Köszöntjük a Szegedi Távfűtő Kft.-nél!
Az alábbiakban tájékozódhat Társaságunk aktuális állásajánlatairól.
Honlapunk „Karrier” menüpontja folyamatosan frissül és az álláshirdetéseinket a közösségi oldalunkon is megtalálja: https://www.facebook.com/szetav
Köszönjük az érdeklődését!

A Gépészeti Részlegünk feladata a Társaság hőszolgáltatási tevékenységével összefüggésben a kazánházak és hőközpontok gépész karbantartási, felújítási, javítási munkálatainak elvégzése.

Főbb feladatok:

• a kazánházi, hőközponti- és gázszabályozó berendezések karbantartása, javítása,
• alapvezetéki csőrendszerek javításával kapcsolatos munkák elvégzése, hibaelhárítás,
• kivitelezési feladatok esetén gépészeti munkák elvégzése,
• felmerülő gépész karbantartási feladatok ellátása.

Ideális jelöltünk:

• lakatos végzettségű vagy
• gázszerelés, fűtésszerelés, csőszerelésben szerzett jártasságot,
• kivitelezői, karbantartói feladatkörben szerzett tapasztalattal és
• hegesztésben szerzett gyakorlattal rendelkezik (ív-és lánghegesztés),
• "B" kategóriás jogosítvány birtokosa,
• önálló, precíz munkára képes,
• együttműködő személyiség.

Munkavégzés helye: a Társaság üzemeltetési területe.

Amit kínálunk:

• béren kívüli juttatások,
• egyműszakos munkavégzés,
• szakmai fejlődési lehetőség.

A jelentkezés módja:

A fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a hr@szetav.hu e-mail címre várjuk. Telefonon a (20) 326 2474 számon várjuk jelentkezését.

Jelentkezési határidő: 2019. április 30.

Az Elektromos Részlegünk feladata a Társaság hőszolgáltatási tevékenységével összefüggésben a kazánházak és hőközpontok villanyszerelési, karbantartási, felújítási, javítási munkálatainak elvégzése.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

• a Társaság területén lévő erősáramú berendezések karbantartása, javítása,
• erősáramú kivitelezési munkák elvégzése,
• műszeres mérések elvégzése,
• a Társaság létesítményeinek világításával kapcsolatos karbantartó, javítási teendők,
• azonnali hibaelhárítás (villamossági jellegű),
• ügyelet és készenlét alatt felmerülő villamossági karbantartó és javítási feladatok ellátása.

• villanyszerelő végzettségű,
• villanyszerelői feladatkörben szerzett tapasztalattal,
• együttműködő személyiség

Munkavégzés helye: A Társaság üzemeltetési területe.

• szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését részletes, szakmai önéletrajzát a hr@szetav.hu e-mail címre várjuk. Bővebb felvilágosítás a (20) 326 2474-es telefonszámon kérhető.

Konkrét álláspályázatra vagy jelentkezés esetén az önéletrajzokat Társaságunk az Adatvédelmi Szabályzatban foglaltak szerint a beküldéstől, illetve a toborzás lezárásától számított legfeljebb 6 hónapig kezeli, amely időszak alatt a pályázó bármikor kérheti az adatkezelés megszüntetését.
Amennyiben jelenleg nincs az Ön képesítésének megfelelő pozíció meghirdetve, de szeretné, hogy adatbázisunkban tároljuk pályázati anyagát, kérjük, küldje el jelentkezését a hr@szetav.hu e-mail címre.

Szegedi Távfűtő Kft. Minden jog fenntartva! 6724 Szeged, Vág utca 4. Tel.: +36 (62) 540-540 E-mail: info@szetav.hu